Весільний портал Пара молода - тут починаються дивовижні весілля...
Каталог Пара Молода
Пара Молода

Маленькі моделі на подіумі – це завжди дуже зворушливе та красиве видовище. Саме таку порцію емоцій дарує вам «Шпаргалка». Адже у нас є найяскрвіші відеоспогади з «Kids fashion day», благодійного дитячого модного показу, організованого нещодавно у Тернополі школою моделей Empire of KidsВже вдруге у Тернополі у ТРЦ Подоляни відбувся модний показ «Kids fashion day». На цей раз учні та випускники школи моделей Empire of Kids дефілювали подіумом заради благородної мети. Адже всі кошти, виручені від продажу квитків, підуть на купівлю пересувного рентгеноскопічного апарату з електронно-оптичним перетворенням для Тернопільської дитячої обласної лікарні.


Під час показу юні моделі демонстрували одяг відомих закордонних брендів від магазинів «Roma М», «Апельсин» та «Mix outlet».

На завершення показу маленькі красуні зі своїми матусями представили нову колекцію family look від тернопільських дизайнерів Юрія Музики та Ольги Сас. Поєднання текстур та кольорів, цікаві рішення, що особливо актуальні батькам та малечі, справили надзвичайне враження на глядачів. 

- Тішуся, що вдалося. І дякую усім партнерам заходу за підтримку. Особливо – голові БФ «Подоляни» Тетяні Чубак, яка завжди радо відгукується на усі наші благодійні проекти, - прокоментувала захід його організатор Емілія Монастирська, власниця модельного агентства Empire of Models та школи моделей Empire of Kids. – А також дякую діткам. Вони чудово дефілювали і зуміли продемонструвати все, чого ми їх навчали. Впевнена, наступного року ми знову зустрінемося на «Kids fashion day».

Текст підготувала Мальва Бочкарьова
Відео: Захар Дябло