Весільний портал Пара молода - тут починаються дивовижні весілля...​​
Каталог Пара Молода
Пара Молода

Результат весілля: вибираємо дитячий одяг правильно


Виходячи заміж, або беручи собі в дружину дівчину-красуню, у кожного можуть бути свої плани і прагнення в подальшому спільному житті. Добре, коли пара дивиться в одному напрямку, і разом йде до наміченої мети. Ну а яка мета може бути у двох людей в самому розквіті сил? Звичайно ж, продовження роду.

Отже, як кажуть в народі, мало дитину просто зробити. Ні для кого не секрет, що її потрібно одягнути, взути, вивчити, прогодувати і так далі. А потім, як каже китайська мудрість, відкрити двері і відпустити, тому що дитина - гість у нашому домі. Головне - відпустити дитину освіченою і добре одягненою. Адже зустрічають, все-таки, по одежі. У цьому батькам допоможе TM Barbarris, в освіті - книги, школи, вчителя. Але ще одним важливим моментом є вибір дитячого одягу.

Можливо, з боку здається, що це досить просто. Однак, це не так. Найголовніше, на що слід звертати увагу при виборі дитячого одягу - це на якість. Краще віддавати перевагу одягу з м'якої тканини, яка зможе надати Вашій дитині максимальний комфорт і зручність. Добре, якщо застібки-блискавки будуть перекриватися захисними клапанами, створеними для того, щоб хлопчик чи дівчинка не порізали свою руку. Такі дрібниці можуть вплинути на те, чи буде дитина носити цю річ, а також на його безпеку під час активних ігор на майданчиках і швидких одягань в дитячих садках. Перевірте також, щоб всі бірки і ярлики не мали гострих країв, які можуть подряпати шию або натиснути після довгого ношення речі. Якщо Ви купуєте дорогий якісний одяг не на один рік, тоді не забудьте про запас на виріст. А якщо дитина ще користується підгузниками, прослідкуйте, щоб і для нього було місце.

Цікавим фактом є факт, що колір одягу, як виявляється, дуже важливий. Вчені провели численні досліди, які показали, що колір тканини, її візерунок здатні стимулювати інтерес дитини, а також його розумовий розвиток.

Що стосується самого матеріалу, то бавовна - це найкраща тканина для дитячого одягу. Краще, якщо бавовна буде приємна на дотик, а також гладка. А зовнішній вигляд повинен бути завершеним.

Повертаючись знову до кольору одягу, хочеться сказати, що давно пройшли часи, коли дівчаток одягали в біле і рожеве, а хлопчики ходили в зеленому та синьому одязі. Сьогодні часто вибирають одяг під зовнішність: дітки з рудим волоссям і зеленими очима непогано виглядають в одязі теплих відтінків: помаранчевий, жовтий, червоний, коричневий, або ж колір свіжої трави. Якщо у Вашого сина або доньки світле або темне волосся, а очі при цьому блакитні, варто придивитися до одягу холодних відтінків. Наприклад, фіолетовий, синій, пурпуровий або бірюзовий.

Джерело: paramoloda.ua/rezultat-svadby-vybiraem-detskuyu-odezhdu-pravilno